Mazak Newsroom

říjen 2020

Kompaktní pětiosé vertikální obráběcí centrum nové generace

Společnost Yamazaki Mazak představuje nové vysoce přesné simultánní pětiosé vertikální obráběcí centrum VARIAXIS C-600, které je vhodné pro širokou škálu odvětví, včetně letectví a automobilového průmyslu. Model C-600, který je nástupcem vysoce úspěšného VARIAXIS j-600/5X, se prodává za velmi atraktivní cenu, tak aby poskytoval vysoce výkonné a nákladově efektivní řešení pětiosého obrábění.

Přečtěte si více

červenec 2020

Mazak na trh uvádí nové 3D laserové obráběcí centrum určené pro řezání trubek a profilů malých průměrů

Společnost Yamazaki Mazak představuje nové 3D laserové obráběcí centrum navržené speciálně pro vysokorychlostní řezání trubek a profilů malých průměrů ve velkých sériích. Nové kompaktní laserové obráběcí centrum FT-150 má ergnomickou konstrukci s prostorem pro obsluhu stroje, zakládání a vykládání materiálu na téže straně.

Přečtěte si více

červen 2020

FOKUS: CÍLE BLÍZKÉ I VZDÁLENÉ

László Török, generální ředitel společnosti Yamazaki Mazak pro střední a východní Evropu, nastoupil do své funkce v roce 2019. Tedy v době, kdy společnost oslavila 100 let svého působení na trhu. O své vize a představy se podělil se čtenáři MM Průmyslového spektra.

Přečtěte si více

březen 2020

Společnost Yamazaki Mazak otevírá muzeum obráběcích strojů

Společnost Yamazaki Mazak otevírá Muzeum obráběcích strojů Yamazaki Mazak ve městě Minokamo v Japonsku a vzdává tak hold technologii obráběcích strojů a dalekosáhlému dopadu, jaký má na každodenní život. Muzeum bylo pro veřejnost otevřeno na konci roku 2019 u příležitosti stého výročí založení společnosti a vyzdvihuje klíčový vliv, který měla společnost Mazak na vývoj strojních technologií.

Přečtěte si více