Mazak Newsroom

listopad 2018

MSV Brno

Krome stánku o rozloze 306 m2 a všech zajímavých stroju, které zde bylo možno spatrit, pripravila spolecnost Mazak pro návštevníky také trídenní sérii workshopu s osobnostmi ceské vedy a ceského prumyslu. Workshopy moderoval Ing. Roman Dvorák, šéfredaktor MM Prumyslového spektra, které se také stalo mediálním partnerem akcí. První workshop s názvem Nové technologie v prumyslové výrobe se odehrál v úterý 2. ríjna. Jeho hosty byli Ing. Petr Kolár, Ph.D., vedoucí výzkumného centra RCMT a Ústavu výrobních stroju a zarízení FS CVUT v Praze, Branch Manager Yamazaki Mazak Central Europe Mgr. Petr Šimácek a šéf aplikacního oddelení Ing. David Juza.

Přečtěte si více

září 2018

Mazak na EuroBLECH přiveze pět laserových center a dvě automatizační linky.

Yamazaki Mazak na EuroBLECH 2018 přiveze pět nejmodernějších laserových center a dvě řešení automatizace. Zlatým hřebem je nový OPTIPLEX 3015 DDL (Direct Diode Laser) s výkonem 6kW, velmi rychlý a přesný stroj, který provozovateli nabízí skokovou změnu ve výkonu pálení. OPTIPLEX 3015 je vybaven výkonným 6kW DDL rezonátorem, který je ideální pro řezání středního a tlustého plechu. Rezonátor, nejvyspělejší svého druhu, umožňuje rychlé řezání nerezové oceli a hliníku a je o 15 procent rychlejší než jeho 6kW FIBER ekvivalent. Tento vysoce výkonný stroj je k dispozici také ve variantě OPTIPLEX 4020.

Přečtěte si více

srpen 2018

duben 2018

únor 2018

Firma Mazak pro uživatele Siemens

Společnost Yamazaki Mazak uvádí na trh své nejnovější alternativní volitelné příslušenství CNC pro ty výrobce, kteří používají standardizovaný systém řízení Siemens. Nejnovějším strojem společnosti Mazak se systémem Siemens CNC je obráběcí centrum s vertikálním pojízdným stojanem VTC-760C, které je řízené novým systémem řízení Siemens 828D.

Přečtěte si více