Company News

červenec 2019

červen 2019

Yamazaki Mazak oznamuje změnu ve vedení společnosti

Manufacturing technology leader Yamazaki Mazak Corporation has announced that President Tomohisa Yamazaki will become the company’s Chairman, while Vice President Takashi Yamazaki has been named the new President.

Přečtěte si více

PRÁCE JE PAK TĚŠÍ…..

PRÁCE NÁS TĚŠÍ….. je nejen titulek. Měli jsme možnost nakouknout pod " pokličku" společnosti ACE- TECH, kde jsme se na vlastní oči přesvědčili, že titulek má svá opodstatnění.

Přečtěte si více

duben 2019

Obrábění v pěti osách – přehled

Mark Hall ze skupiny European Product Group společnosti Mazak odpovídá na některé z často kladených otázek zákazníků souvisejících s obráběním v pěti osách.

Přečtěte si více

Údržba - třetí faktor při volbě laserového obráběcího centra

Plán údržby je důležitým faktorem při výběru laserového stroje. Ian Goodwin z mazackého servisního týmu popisuje jednotlivé úkony, kontrolní procesy a kontrastní rozdíly mezi údržbou CO2 a vláknového (Fiber) laserového obráběcího centra.

Přečtěte si více

březen 2019

Typy laserového řezání plechů

Trh se stroji pro laserové řezání plechů se v posledních letech vyvíjí velmi rychle. Výrobci laserových obráběcích center uvádějí na trh nové typy strojů využívajících revolučních postupů laserového řezání a zákazníkům se dostává nových možností.

Přečtěte si více

Vše, co byste měli vědět o soustruzích

Co je soustruh? Soustruh je obráběcí stroj, který rotuje kovovým obrobkem kolem osy rotace vřetena a přisunuje k němu řezný nástroj. Tím dochází k odebrání materiálu z obrobku a vytvoření finálního dílu nebo součásti se symetrickým tvarem. Moderní soustruhy jsou obvykle číslicově řízené pomocí počítače (CNC) a provoz stroje programuje obsluha.

Přečtěte si více