Cesta Mazak

Vysoká kvalita - moderní - mezinárodní

Obráběcí stroje se nazývají „mateřské stroje", protože souvisejí s výrobou téměř všech výrobků kolem nás a jsou velmi důležité při podpoře základny „světové výroby". Naším posláním coby výrobce obráběcích strojů je obohacovat životy lidí a přispívat společnosti vyvíjením a poskytováním vysoce výkonných obráběcích strojů, které během krátké doby dokážou vyrobit vysoce přesné výrobky.

Filozofie společnosti má tři základní prvky: „Vysokou kvalitu“, „moderní“ a „mezinárodní“ charakter a tyto hodnoty podporují rozvoj „světové výroby“ nabízením obráběcích strojů, které uspokojují potřeby výrobců. Zaměřujeme se na vývoj výrobků, které umožňují průlomová zlepšování produktivity. Abychom mohli poskytovat dokonalá celková řešení a rychlou podporu na globální úrovni, po celém světě jsme vybudovali více než 83 technologických a technických center.

Byli jsme jedni z prvních, kdo zahájili výrobu v zahraničí jako japonský výrobce obráběcích strojů. Po založení společnosti Mazak Corporation v USA jsme naši celosvětovou výrobní základnu rozšířili i na Spojené království, Singapur a Čínu, a dále jsme zvětšili naše japonské výrobní provozy. Jsme jediným výrobcem obráběcích strojů, který zavedl globální výrobní systém. Díky těmto místním závodům dokážeme poskytovat vysoce kvalitní služby a se zákazníky z celého světa budovat silné vztahy založené na vzájemné důvěře

Jako přední světový výrobce obráběcích strojů se i nadále budeme pouštět do nových výzev. Je pro nás velkou ctí, že svou výrobou přispíváme „kdykoliv a kdekoliv“ k bohatství života lidí.

Chairman Yamazaki Mazak Corporation
Tomohisa Yamazaki

Profil společnosti

Yamazaki Mazak Corporation

Společnost Yamazaki Mazak Corporation byla založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku. Nyní má po celém světě více než 8 300 zaměstnanců.

Společnost Yamazaki Mazak má 10 stávajících výrobních závodů, z nichž 5 je v Japonsku, a dále jsou výrobní provozy ve Spojených státech, Spojeném království, Singapuru a v Číně. Mezi výrobky patří stroje pro provádění několika operací současně, CNC soustružnická centra, vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC laserové řezací stroje, flexibilní výrobní systémy (FMS), CAD/CAM produkty a software pro řízení továren.

Celosvětová síť 83 technologických a technických center poskytuje komplexní podporu zákazníků na místním základě. Evropský výrobní závod ve Spojeném království také poskytuje evropskou centrálu skupiny pro více než 900 zaměstnanců a 15 technologických a technických center.

Společnost Yamazaki Mazak buduje čtyři nová technologická centra na strategických místech po celé Evropě, což zákazníkům poskytne ještě více příležitostí vidět nejnovější technologie a inovace společnosti Mazak.