Seznamte se s novou řadou CNC obráběcích center!

Řada VCP (VERTICAL CENTER PRIMOS) - rychlé a kompaktní vertikální centrum určené pro obrábění součástek malých rozměrů, ve třech nebo čtyřech osách, navíc s výměníkem palet zvýšujícím produktivitu.

Řada VTC (VERTICAL TRAVELLING COLUMN) se vyznačuje unikátní tuhostí a dynamikou díky nepohyblivému stolu a  pohyblivému sloupu s obráběcím vřetenem. K dispozici jsou vřetena až s 18.000 otáčkami za minutu a nabízí širokou škálu typů upnutí nástroje. Vyrábějí se v konfiguraci s jedním nebo dvěma pracovními prostory pro obrábění, které jsou na sobě nezávislé. Jednotlivě  pracovními prostory jsou odděleny středovou dělicí stěnou. Nový řídící systém SmoothX umožňuje obrábění v pěti osách za velmi příznivou cenu.

Seria VCN (Vertical Center Nexus) to centra średniej wielkości, ze stołem krzyżowym i wrzecionem 12 000 obr/min w standardzie. Występują w konfiguracji trzy, cztero- lub pięcioosiowej, zawsze wyposażone w układ sterowania serii Smooth.

Technologie Smooth

K dispozici s programovacím systémem Mazatrol Smooth C nebo Smooth G. Stroj vybavený touto technologií zajišťuje lepší operátorské rozhraní, kratší dobu zpracování a další integraci operačního systému se systémem pro řízení výroby. Výsledek takového postupu je průlomem v CNC řízení, který využívá intuitivní operační systém, podobně jako smartphony a tablety.

Kontaktujte nás!

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete, aby Vás kontaktoval náš zástupce, napište nám na sales@mazak-ce.cz