Oznámení společnosti - Branch Manager Petr Simacek

Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. oznamuje, že pan Petr Šimáček je jmenován do funkce Branch Manager a bude odpovědný za působení společnosti na českém a slovenském trhu, a to od května 2018.

Pan Šimáček pochází z Prahy. Magisterský titul v oboru mechatroniky a automatizační techniky získal na univerzitě v Tampere ve Finsku a posledních 15 let své kariéry pracoval v oblasti služeb zákazníkům a na generálních manažerských pozicích v ABB.

Pan Šimáček poznamenal: „Jsem rád, že se mohu připojit k Yamazaki Mazak, přednímu výrobci CNC obráběcích strojů, strojů pro zpracování laserem, automatizačních systémů a řešení iSmart Factory. Je to období výrazného růstu pro naše podnikání ve střední Evropě a jsem velmi motivován vést další rozvoj organizace k podpoře zákazníků zapojených do moderní výroby v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a ve Slovinsku.

Od založení společnosti Mazak v roce 2004 se místní zastoupení neustále rozšiřuje v oblasti prodeje, zákaznických služeb a aplikačních technologií. Technologické centrum České republiky v Jažlovicích, nedaleko Prahy, se nachází u dálnice D1.

Dne 24.4.2018 zveme všechny stávající i nové zákazníky na Open House/ iSMART Factory Seminar,  kde je pan Šimáček společně s celým týmem Mazak osobně přivítá.